Тимчасова версія сайту. Основна версія на реконструкції.

Тимчасова версія сайту.
Основна версія на реконструкції.

Розклад роботи:

Допомогти NAMU

Розклад роботи:
пн
×
вт
×
ср
×
чт
×
пт
×
сб
12:00
   –
18:00
нд
×

Презентація нових надходжень. Марґіт, Йоланта та інші львів’янки

Головна » Новини » Презентація нових надходжень. Марґіт, Йоланта та інші львів’янки
Друзі, не проґавте останню нагоду побачити твори львівських модерністок! Ми продовжили експонування лише на цей тиждень. А в суботу ви можете не лише завітати до залів музею, а й взяти участь у майстер-класі з колажу.
Тож чекаємо на вас у NAMU 16 та 17 лютого з 12:00 до 18:00, всі охочі зможуть побачити твори Марґіт Сельської та Люни-Амалії Дрекслер. А в суботу о 15:00 відбудеться майстер-клас із колажу «Виходячи за рамки» для дітей і дорослих.

Це безпрецедентна подія, адже музейна колекція поповнилася у розпал повномасштабної війни творами періоду, який практично не представлений у нашій збірці. Дві представлені роботи – Марґіт Сельської та Люни-Амалії Дрекслер правлять за відправну точку розмови про феномен жінок-художниць об’єднання “artes” та їхню творчість в колі львівського модернізму.

У міжвоєнний період Львів був яскравим мистецьким осередком, де зокрема постала група “artes”. Її заснували наприкінці 1929 року, коли до Львова повернулися молоді й радикально налаштовані митці, отримавши навчання у Модерній Академії Фернана Лєже та в інших європейських осередках. У різні періоди з групою artes були пов’язані, зокрема, Отто Ган, Генрик Стренг, Єжи Яніш, Людвік Ліллє, Александер Кшивоблоцький, Роман Сельський, Марґіт Райх-Сельська, Тадеуш Войцеховський, Павло Ковжун, Анджей Пронашко, Дебора Фоґель та інші митці. Поєднуючи, здавалося б, несумісні впливи, як сюрреалізм та конструктивізм, митці розробляли фотоколаж і фотомонтаж.

Крім колажа Марґіт Сельської та скульптури Люни-Амалії Дрекслер, в експозиції глядачі побачать архівні матеріали, а також портрет Дебори Фогель сучасного художника Влодка Костирка.

Твори доступні для огляду 16 та 17 лютого з 12:00 до 18:00.

🔸17 лютого (субота) о 15:00 – майстер-клас із колажу «Виходячи за рамки» для дітей і дорослих.

📌Вартість: відвідування експозиції – 50 грн, майстер-класу – 150 грн.

Потрапити до музею можна через службовий вхід, розташований з тильного боку будівлі.