Тимчасова версія сайту. Основна версія на реконструкції.

Тимчасова версія сайту.
Основна версія на реконструкції.

Розклад роботи:

Допомогти NAMU

Розклад роботи:
пн
×
вт
×
ср
×
чт
×
пт
×
сб
×
нд
×

“Сад богів”: показ фільму, виставка, обговорення

Головна » Новини » “Сад богів”: показ фільму, виставка, обговорення
Друзі, після невеликої паузи ми повертаємося до вас із чудовими новинами! Вже цього тижня ми знову відчиняємо двері для наших відвідувачів. На вас чекає триденна подія, яка поєднує кінопокази, виставку та обговорення.
У центрі музейної події — кінострічка Артура Арояна та Олени Мушинської «Сад богів» (2021). Це документальний фільм, присвячений полтавському періоду життя художника Івана Мясоєдова від середини 1890-х і по 1919-й рік. Головні акценти стрічки – становлення митця, його непрості взаємини із батьком і суспільством, створення першого в Полтаві неформального мистецького об’єднання «Сад богів». На тлі відомих художників Федора Кричевського і Всеволода Максимовича загубилися імена інших учасників, зокрема учасниць: Мальвіни Вернічі — дружини Івана, італійської танцівниці, а також подруги й натурниці Любові Платонової. Історію останньої розповідає її племінниця Зоя Коваленко, яка зберегла декілька унікальних фотографій тітки, зроблених Іваном Мясоєдовим.
Протягом трьох днів, зокрема 28–30 вересня 2023, у NAMU відбуватиметься ексклюзивний кінопоказ фільму «Сад богів», який супроводжуватиметься виставкою та розмовами з митцями й нашими науковцями. На виставці будуть представлені унікальні архівні матеріали й фотографії Івана Мясоєдова, цифровий архів робіт із колекції NAMU, а також дві живописні роботи Всеволода Максимовича – всіма улюблена «Цар-дівиця» з експозиції музею та «Лицар у лісі», що досі дуже рідко експонувався. Невдовзі ці два твори поїдуть до Відня на міжнародну виставку, присвячену українському стилю. Тож скористайтеся нагодою та побачте ці шедеври на власні очі!
🔸 28 вересня (четвер)
17:00 – кінопоказ фільму «Сад богів» та розмова зі знімальною групою за участі режисера Артура Арояна
🔸 29 вересня (п’ятниця)
17:00 – кінопоказ фільму «Сад богів» та розмова з фахівцями NAMU про твори й архівні матеріали, представлені на виставці
🔸 30 вересня (субота)
17:00 – кінопоказ фільму «Сад богів» та розмова з куратором проєкту «Сад після богів» (Центр сучасного мистецтва JUMP, Полтава, 2021), Антоном Усановим і старшою науковою співробітницею відділу мистецтва ХХ – ХХІ століть NAMU Анною Алієвою.
Виставка відкрита для відвідування 28–30 вересня з 12:00 до 17:00. Вартість відвідування лише виставки — 50 грн.
Вартість відвідування подій — 100 грн. У вартість квитка входить відвідування виставки, кінопоказу та обговорення. Щоб зареєструватися на подію, перейдіть за посиланням.
📌 На жаль, з технічних причин у музеї тимчасово недоступна оплата картою. Наразі розрахунок можливий готівкою або ж переказом на картку.
📌 У разі оголошення повітряної тривоги просимо усіх відвідувачів негайно прямувати до укриття. Найближчі укриття знаходяться за адресою вул. Хрещатик, 4 (підземний перехід біля готелю «Дніпро») та на станції метро «Майдан Незалежності».
Потрапити до музею можна через службовий вхід, розташований з тильного боку будівлі.