Тимчасова версія сайту. Основна версія на реконструкції.

Тимчасова версія сайту.
Основна версія на реконструкції.

Розклад роботи:

Допомогти NAMU

Розклад роботи:
пн
×
вт
×
ср
×
чт
×
пт
×
сб
×
нд
×

Благодійна виставка The Collectyv/Колектив

Головна » Виставки » Благодійна виставка The Collectyv/Колектив

Благодійний виставковий проєкт у NAMU!

Від суботи, 2 березня запрошуємо до Національного художнього музею України на відкриття виставки сучасного мистецтва The Collectyv/Колектив. Це незалежна група митців, що долучається до програми “Спільнота” фонду “Рідні”, спрямованої на підтримку дітей-сиріт і дітей, що постраждали від російської агресії.

Відвідувачі побачать роботи 16 художників та художниць, зокрема Ірини Максимової, Івана Грабка, Діани Рубан, Олексія Кондакова, Даніка Манжоса, Артема Прута, KINDERSEELE, Олександра Крижановського, Наталії Брічук, Дмитра Козинця, Сергія Греха, Дзвіні Подляшецької, Артура Музо, Вови Кено, Лери Деркач, Алекси Агієнко. Важкі досвіди сьогодення митці виражають у яскравих і химерних образах.

Після виставки в Національному художньому музеї України на платформі Artsy з 20 березня по 3 квітня 2024 року відбудеться онлайн-аукціон. Кошти, отримані від продажу творів, будуть спрямовані на підтримку програми “Спільнота”. Мета цього проєкту – забезпечення комплексної освітньої підтримки дітей та підлітків з різних вразливих категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, постраждалих від війни.

Національний художній музей України охоче став партнером цієї благодійної виставки, адже давно й послідовно працює із сучасними митцями та радо підтримує благодійні проєкти. Ми певні, що мистецтво здатне не лише осмислювати гострі соціальні проблеми, а й чинити дієвий вплив і змінювати світ.

📌Виставка триватиме з 2 по 30 березня, експозиція доступна щопʼятниці та щосуботи з 12:00 до 18:00. Вартість: повний квиток – 100 грн, пільговий (школярі, студенти, пенсіонери) – 50 грн, для військових вхід вільний.